Консультації за тел.: (044)383-72-00 / (067) 129-63-82 Мінімальне замовлення 1200грн / Суботні/недільні замовлення опрацьовуються у понеділок

Про компанію АМІК Сервіс

Про компанію АМІК Сервіс

Шановні друзі та партнери, вітаємо Вас на сайті нашої компанії

«АМІК СЕРВІС» - канцтовари та господарські товари для офіса та дому

Інтернет-магазин в Києві

Основним напрямком роботи компанії «Амік Сервіс» є комплексне забезпечення офісів в Києві і України.

Канцтовари, госптовари, офісна техніка, витратні матеріали, комп'ютерні аксесуари та багато іншого для потреб офісу ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Наша компанія має договірні відносини з основними імпортерами та виробниками канцтоварів, госптоварів. Це дозволяє радувати покупців широким асортиментом і доступними цінами.

Ми активно вивчаємо споживчий попит на ринку, пропонуючи нашим клієнтам найбільш затребуваний товар. Постійно розширюємо наш асортимент товарів і брендів, тому, якщо ви хочете бути в курсі всіх новинок, можете підписатися на нашу розсилку, щоб отримувати по електронній пошті або SMS-повідомленнями корисну, цікаву і потрібну інформацію.

Ціни

Завдяки Ціновій політиці нашої компанії ви зможете собі купити більше. Якщо ви плануєте співпрацю з нами на довгостроковій основі, ми обов'язково запропонуємо вам ціни «Постійного клієнта». Якщо ваш офіс щомісяця споживає канцтоварів або господарських товарів на 12000 грн і більше, ми готові запропонувати спеціальні ціни, індивідуальні умови співпраці і оплати.

Серед безліч товарів ви завжди зможете вибрати той єдиний, який підходить саме вам за ціною і якістю. Будемо радувати вас регулярними акціями, привабливими знижками. Приємно дивуємо подарунками.

Для постійних покупців відстрочка платежу.

Гарантії

Ми дбаємо про те, щоб замовлений вами товар відповідав запиту і в належному вигляді був доставлений до вашого робочого місця. Ми дотримуємося прав споживача. У разі вмотивованої відмови від товару, покупець може розраховувати на обмін товару на аналогічний, або повернення грошей.

Якщо потрібна вам продукція не знайдена в каталозі товарів, зверніться до менеджера компанії - він неодмінно вам допоможе знайти гідну альтернативу.

У нас обслуговується велика кількість клієнтів. Наші покупці знають нас і роблять замовлення, тому що:

  • У нас великий досвід роботи в цій сфері діяльності
  • З нами - економите час, комплексно забезпечуючи свій офіс як канцелярією, так і побутовою хімією, господарчими товарами
  • Завжди допоможемо підібрати товар за ціною і якістю
  • Можливість поміняти товар, який вас не влаштовує
  • Знижки, в залежності від суми замовлення і виду товару
  • Постійним клієнтам - постійні знижки
  • Індивідуальний підхід до нашого клієнта
  • Оперативна доставка по Києву та Київській області
  • Все що обіцяємо - ми виконуємо

Дякуємо, що відвідали наш інтернет-магазин.

Сподіваємось на взаємовигідне співробітництво.

Бажаємо Вам успіхів!