Консультації за тел.: (044) 383-50-76, (068) 168-78-37 Київстар / Вайбер, (095) 650-75-40 Vodafone / Вайбер

Важливі параметри при виборі мішків для сміття.

20 червня 2022 р.
Важливі параметри при виборі мішків для сміття.

Як не прогадати з розміром сміттєвого Мішка, Пакета та правильно підібрати для корзини чи бака за їхнім об’ємом. Ідеально коли стандартний мішок на 15-20см перевищує висоту корзини чи контейнера. Сміття  заповнить мішок рівно на стільки, щоб була можливість зав`язати края мішка на вузол. Пакети для сміття з затяжками дають більший об`єм  за рахунок затягувань - не потрібна додаткова площа для зав'язування мішка. Спеціальні, зручні затяжки забезпечують зручність при наповненні пакета і винесенні сміття, запобігають контакту рук зі сміттям. Зручні пакети з ручками-зав`язками по типу «майка» теж використовують для стандартного і нестандартного відра для сміття, теж дають більший об`єм.
Надаємо підказки:
Об'єм пакета 20л для корзини об'ємом 5-7л
Об'єм пакета 35л для корзини об'ємом 10-12л
Об'єм пакета 35л з ручками, з затяжкою для корзини об'ємом 12-15л
Об'єм пакета 45л для корзини об'ємом 12-15л
Об'єм пакета 60л для контейнера об'ємом 15-25л
Об'єм пакета 60л з ручками, з затяжкою для контейнера об'ємом 17-27л 
Об'єм пакета 90л для контейнера об'ємом 40л
Об'єм пакета 120л для контейнера об'ємом 60л
Об'єм пакета 160л для контейнера об'ємом 70л
Об'єм пакета 240л для контейнера об'ємом 110л

Тип поліетилену з якого виготовлені пакети - важлива характеристика сміттєвих пакетів

  1. Мішки, Пакети із поліетилену HD- низького тиску (ПНТ)- економічні, гігієнічні. Цей поліетилен тягнеться, але його легко можно пошкодити якщо сміття має гострі або металеві краї має. Відрізнити його можно за менш гладенькою структурною поверхнею плівки.
  2. Мішки, Пакети із поліетилену LD - високого тиску (ПВТ) - міцні, витримують значне навантаження, стійкі до розриву, еластичні. Структура плівки LD-поліетилену високого тиску на дотик гладенька, виглядає глянцевою.
  3. Мішки, Пакети із поліетилену HDLD – середнього тиску (ПСТ) - вони поєднали в собі  переваги  HD і LD і недоліки також -  міцні, витримують значне навантаження, але меньш стійкі до розриву ніж LD , еластичні. Структура плівки HDLD-поліетилену середнього тиску на дотик гладенька.

Максимально економічні та гігієнічні пакети із поліетилену низького тиску (ПНТ) за низькими цінами. В них зручно зібрати побутове сміття та викинути, не зберігаючи довго  вдома чи офісі. Такі сміттєві пакети із ПНТ виготовляють для сміття невеликої ваги (до 25кг) Цей поліетилен гарно тягнеться, але треба врахувати, що його можно пошкодити гострими та металевими краями сміття. І на місці прокола, мішок прорветься. Якщо не важке сміття, без гострих країв, можно не звертати увагу  на вид поліетилену. Вибрати дешеві пакети із поліетилену ПНТ (HDPE) і зекономити на ціні!

Зверніть увагу на пакети із поліетилену середнього тиску ПСТ (LDHD) - вони поєднують в собі  переваги  ПВТ і ПНТ, ну і також відповідно недоліки. І слугують прекрасним усередненим варіантом для використання. Витримують більшу вагу ніж пакети із поліетилену низького тиску, але все ж не стійкі до проколів.
 
Мішки, пакети для сміття із поліетилену високого тиску ПВТ (LDPE) - витримують велику вагу, стійкі до проколів. Можете не боятись, що отримавши прокол плівки, вона прорветься в самий не підходящий момент під час транспортування. Це важливо для мішків більшого об’єму, що для великогабаритного сміття, з великою вагою. Використовують ці пакети здебільшого для сезонного збору листя, для твердих побутових відходів, для будівельного сміття. Мішок еластичний і приймає форму вложеного сміття.

 Щільність поліетилену сміттєвих пакетів яка визначається мікрометрами (мкм). Від характеристики щільності і виду плівки залежить вагопідйомність мішка.  Чим більше мікрометрів має плівка, тим міцніший сміттєвий мішок.

Тип дна мішків, пакетів для сміття.  Мішки, пакети можуть мати різний тип зварювання дна: прямий, зірочкою, з закладками. Від цієї характеристики дна пакетів залежить герметичність і можливість втримувати вагу сміття без розривів дна і стінок. Пряме дно пакета для сміття –  збільшує об`єм (більш рівномірно вага розміщується по дну). Зірочкою дно пакета для сміття – вага розміщується рівномірно по дну, але сміття наповнюється більше в довжину, це потрібно врахувати, вибираючи пакет. Пакети для сміття з дном з закладками – дозволяє збільшити вантажопідйомність, але в той же час не забезпечує рівномірну нагрузку на дно.