Консультації за тел.: (044) 383-50-76, (068) 168-78-37 Київстар / Вайбер, (095) 650-75-40 Vodafone / Вайбер

Варіанти брудозахисних килимів

10 березня 2021 р.
Варіанти брудозахисних килимів

Килим придверний, це не тільки гарний зовнішній вигляд, але і засіб для збереження чистоти в приміщенні. Килим придверний вбере в себе бруд чи сніг, що тане і почистить взуття. Щоб килимки, які ви виберете, максимально зберегли чистоту приміщення та довго служили вам, потрібно врахувати де буде використовуватись килим, в приміщенні чи зовні, для побутового використання чи для комерційного, яка прохідність передбачається. Вибирайте килим і створюйте ідеальний захист від бруду та вологи не залежно від того, яка погода за дверми приміщення.

Килимки брудозахисні можуть бути ворсовими (використовується всередині приміщення), гумовими, решітчастими (для зовнішнього використання). Сьогодні ми поговоримо про ворсові волого-брудозахисні килимки придверні.

Загальна інформація про ворсове килимове покриття на гумовій основі з гумовим кантом.
1. Ворсові килимки використовують при вході або всередині приміщення.
2. Гумова основа килимка – не пропускає воду, бруд  Гумова основа гарно зчіплюється з любим покриттям і килим не буде ковзати по підлозі!. Тому, купуючи килимок, переконайтеся, що він не ковзає по підлозі і ви непосковзнетесь на килимі і Не травмуєтесь. Як правило усі ворсові килимки мають гумову основу. Товщина основи може бути різною, але однаково виконує свою функцію захисту поверхні підлоги від вологи та бруду.
3. Гумова окантовка килиму придає килимку не тільки закінчений та естетичний вигляд, але створює бар’єрний поріг між килимком та підлогою приміщення, що є запорукою збереженню підлоги від  шкідливого впливу води та бруду.

Як вибрати брудозахисний килим?

Важлива характеристика килиму –прохідність, на яку розрахований килим.
- Мала прохідність - для побутового використання.
- Середня прохідність - для комерційного використання в офісах, невеликих магазинах.
- Велика прохідність - для інтенсивного використання в торгових центрах, супермаркетах, державних організаціях.
НеПравильний вибір, приведе до швидкого зношування полотна килима. Килим з малою прохідністю не бажано використовувати в приміщеннях з інтенсивною прохідністю. А для побутового використання не раціонально купувати килим з великою прохідністю.  

Що потрібно знати про килимки за Типом ворсу.
- Стрижений ворс
- Закручений петлею (Петльовий)
- Зібраний в джгути ворс

Краще очищає від бруду жорсткий ворс закручений петлею (петльовий), а зібраний в полоси чи джгути - ще для більш грубішої очистки. Петлевий ворс менше зношується, але його важче очистити. Стрижений, щільний ворс має чудові водопоглинаючі властивості, що важливо в зимовий період. Його легше пилесосити і прати.
Підсилює властивості ворсу килимка - висота ворсу.

Висота ворсу - чим вищий та щільніший ворс, тим кращі захисні властивості килиму, тим більше у килимка можливість затримувати бруд та поглинати вологу. Більш щільні килими використовують для приміщень з великою прохідністю.

Важливим в виборі килима є розмір та форма. Правильно визначивши розмір килимка, можно максимально використати всі його переваги і не дати можливості бруду та волозі попасти в приміщення. Розмір та Форма килимка може бути самою різною. Від стандартних розмірів 60х40, 70х50, 90х60, 110х80, (120х80), 150х100см до необхідних вам. Врахувавши ширину рулону килимового покриття з якого виготовляється килимок (2м-4м), замовляйте потрібний вам розмір та форму.

Особливості вибору килима по кольору. Кольори ворсу бувають, як правило, стримані і практичні.  Він не повинен бути в світлих тонах, так як килимки постійно стикаються з брудом, і бруду практично не повинно бути видно. Тому основний фон як правило сірий, темний з добавкою інших кольорів.

Щоб килим був чистим, достатньо пропилесосити його, чи сполоснути в теплій воді, після цього він буде як новий. Нехай придбаний килим несе не тільки корисні практичні якості, але порадує вас своїм зовнішнім виглядом!